Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia OKTV 2. fordulóban a...

Biológia OKTV 2. fordulóban a II. kategóriának kb. mennyi szokott lenni a döntőbe jutás ponthatára?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 22:02
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Engem is érdekelne hogy pontosan mennyi szokott lenni...

Régebbi hozzászólásokban 68-71 pontokat emlegettek asszem.

Bár ugye ez változó...

De ha valaki tudja a pontos tavalyi ponthatárt jó lenne viszonyítási alapnak :D

2015. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Tavaly 63 volt...
2015. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
és I. kategóriában mennyi szokott lenni?
2015. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
tavaly 47 volt, nekem 50valamennyi lett azt hiszem... :)) én az ideit nagyon nehéznek éreztem, nektek hogy sikerült?? :)
2015. febr. 16. 21:25
 5/23 anonim válasza:

jah jah elég gáz volt....

Majd eldől... Eredmény kb mikor lesz ? Márcsak a készülés miatt...

Kértem a feladatlapot, de a nőci nem adta vissza, azt mondja ő be szokta küldeni azt is, pedig kémián is ideadták... Kicsit pipa voltam, szerettem volna 1-2-őt átnézni.

2015. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én első kategóriát írtam, a dns-sel való számolás, az ásótyúkos és a két genetika ami úgy érzem jól ment, a többi nagyon nehéz volt, főleg a csokis számolós és a nehéz meg könnyű nitrogénes. Elvileg 30 napon belül kijavítják


A feladatlapot egyébként visszakaptam

2015. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

47 pont elég volt tavaly? Azt hittem több kell, de akkor így még lehet is esélyem, bár az első kategória szerintem is nagyon nehéz volt, a 98-as feladatnál nem is értem, hogy azt bárki hogyan tudná megoldani.


Én azt olvastam, hogy a második kategóriát 25 munkanapon belül javítják ki. Az 5 hetet jelent, tehát legkésőbb március 23-ra.

2015. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Én II.-at írtam, én is hazahoztam a feladatlapot. Remélem, hamar kijavítják, kíváncsi vagyok... ;)
2015. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

Én I. kategóriát írtam. Nekem igazából csak az ideges feladattal volt gondom, ahol volt az a négy vonal a dúcokkal (affektív és effektív idegek, asszem). Ahhoz nem nagyon tudtam érdemben hozzátenni semmit, de úgy összesen én egy 75 pont körüli eredményre számítok.

A 98. feladat nekem B lett, bár a C is esélyes.


Kémiából írt valaki I. kategóriát? Ott mi szokott lenni a döntőbejutási ponthatár?

2015. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
a megoldások mikor várhatók??
2015. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!