Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-TTK-n angol-ének szakor...

ELTE-TTK-n angol-ének szakor KÖZÉPISKOLAI tanárképzésre hogy lehetne jelentkezni?

Figyelt kérdés

ONK-n csak 10 féléves képzés indul belőle, ami ha jól tudom csak általános iskolai végzettséget ad. Nekem olyan kéne, amellyel mindkét szakommal taníthatok középiskolában.

Köszönöm a segítséget.



2015. febr. 14. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg rossz témakörben van, hamarpsan átkerül.
2015. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
19%
Ebben a kategoriaban nem diplomas emberek nyuzsognek
2015. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Látom a helyesírás is gondot okoz. Nem, nem darabszámra kell a válasz, hanem hamar kell válasz, lehetőleg értelmes. Aki nem tud hozzászólni értelmesen, az ne tegye.
2015. febr. 14. 14:06
 4/8 Unpredictable ***** válasza:
55%
Siess, holnap van a határidő vége :D
2015. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ELTÉ-t nem tudom, de a PTE-n van azt hiszem, én is tanárira jelentkezem és mintha láttam volna (vagy az magyar-ének volt? who knows? :D nézd meg felvi.hu-n, de siess ha jelentkezni akarsz! 15-ig le kell adni!!! (én is pont most küldtem el, és már tökre be van lassulva a rendszer)
2015. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem TTK-n van, hanem TKK-n.

Szerintem ének vonatkozásában megegyező az általános és középiskolai végzettség, de pontos infóm nekem sincs erről, inkább itt próbálkozz, előbb kapsz hasznos választ, még ma:

[link]

2015. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, TKK elírtam és nem vettem észre. Köszönöm!

Ott mézelődtem és a kérés erre vonatkozik.

2015. febr. 14. 14:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem ott kérdezd meg, mivel az ott válaszolók nagy része HÖK-ös és tisztában van ezzel, hogy pl. létezik-e nálunk középiskolai angol-ének szak.
2015. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!