Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha lecsúsztam a felvételi...

Ha lecsúsztam a felvételi határidőről, akkor nyáron a pótfelvételin felvesznek fősulira?

Figyelt kérdés
Lecsúsztam a mai jelentkezési határidőről, a nyári pótfelvételi időszakban felvesznek levelező képzésre a fősulin?

2015. febr. 15. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Még éjfélig jelentkezhetsz!
2015. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, de banki tranzakció miatt lecsúsztam róla.


Kérdés, nyáron van esélyem?

2015. febr. 15. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy ma utaljad át a pénzt, online teszed, még teljesen időben vagy! Amúgy persze, de pótfelvételin már csak fizetősre lehet jelentkezni többnyire.
2015. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy is fizetősre jelentkeznék, levelezőre.


Akkor nyáron tuti van esély rá, ugye? Ha most nem utalom át a pénzt, akkor is? Köszi!

2015. febr. 15. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudsz majd nyáron is, hogy ha az egyetem pótfelvételin is indítani fogja azt a szakot, amire szeretnél majd menni.
2015. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
De pótfelvételire csak azok jelentkezhetnek akik szeptemberi képzésekre nem kerülnek be.
2015. febr. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
'...pótfelvételi eljárást is meghirdethetnek, amelynek során azok jelentkezhetnek, akik jelentkeztek az általános eljárás során, de nem vették fel őket, VAGY nem adtak be jelentkezést egyetlen felsőoktatási intézmény által meghirdetett, szeptemberben indított képzésre sem.' felvi.hu
2015. febr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!