Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Villámolvasásról mi a tapaszta...

Villámolvasásról mi a tapasztalatotok? Olyan véleményeket várok, akik már ezzel tanulnak!

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Voltam tanfolyamon :) Utána viszont egy hónapig napi 3 könyvet kell villámolvasni, hogy ráálljon az agyam. Sajnos erre lusta voltam.. De újra elő fogom venni, mert kezdek besokallni a sok tanulnivalótól:) Viszont ott a tanfolyamon elolvastam egy könyvet aminek volt egy teszt a végén, na ott 100 kérdésből 90-re válaszoltam helyesen, így én elég hasznosnak tartom a dolgot.
2010. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem az az előnyöm származott belőle, hogy amikor valamit tanulok és előtte villám olvasom, akkor sokkal jobban megértem, mint anélkül. Pl.: a törit nagyon nehezen értettem meg, de amikor villám olvastam , elég volt egyszer elolvasni. :)
2010. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy ha nem magyarul van a szöveg, de társalgási+ szinten beszélem a nyelvet, akkor mennyire lehet ezt alkalmazni vajon? Vannak uj, eddig ismeretlen szavak esetleg benne.. (Abban a gyászos helyzetben vagyok, hogy őseim földjén csak romanul tudok épiteszetet tanulni...amért képviselőink megoldották a kisebbségek helyzetét... bocs, ezt muszaly volt kiOFFolnom magambol)
2010. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!