Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az anyukam nem tud segiteni...

Az anyukam nem tud segiteni abban, Hogy mit tanuljak, melyik jobb szakma? Pedikur, Sportoktato, Kutyakozmetikus.

Figyelt kérdés
Mindegyiket eltudnam kepzelni, de nem tudok valasztani, melyik piackepesebb a jovoben?

2015. febr. 17. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Egyik sem.
2015. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. febr. 17. 20:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valóban egyik sem. Hobbiszakma mind a három, tudást nem ad. A sportoktató még a legnormálisabb, de az meg annyira adottságfüggő hogy vagy képes vagy rá vagy nem
2015. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj valami értelmeset.
2015. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezeket azok választják, akik már a 8 általánost is átbukdácsolják, és bármilyen normális szakmáról kiszórnák őket. Ennyire rossz tanuló vagy? Vagy pedig ilyen fiatal, hogy azt gondolod, ezekkel is lehet kezdeni valamit? Piacképeset szeretnél? Menj könyvelőnek, mérnöknek vagy informatikusnak.. Egyébként egy pénztáros is piacképesebb szakma, mint amit felsoroltál.
2015. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Azt amekyiket a legjobban szereted csinálni...ha szereted a kutyákat fésülni vágni a szőrèt stb..akkor legyél kutyajozmetikus ha szeretsz kömöket csinálni akkor válaszd azt..ha sportolni szeretsz és azt oktatni akkor pedig az legyél..én pl nagyon szeretek sportolni bármit szóval én azt választám...anyukád nem döntheti el hogy te mi legyél ahogy mi sem.. ez neked kell érezned hogy mihez van jobban kedved :)))
2015. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a pedikur nem rossz, de azt a manikurrel egyutt kellene akkor megcsinalnod. mondjuk nem tudom, szeretnel e vadidegen emberek kezehez es foleg labahoz nyulkalni.

kutyakozmetikus soha nem lennek, annyira nem vagyok oda a kutyakert, hogy egesz nap azokat furdessem stb...

a sportoktato szerintem a legjobb ezek kozul, mert ott a sajat eletmododat is rendben tudod tartani, hisz ez a szakmad, illetve masokon is segithetsz.

2015. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Egyik ismerősöm kutyakozmetikus. Sokat dolgozik és nem könnyű szakma. Elég labilis néha a forhgalma, mivel télen kevesebben vannak. Inkább tavasszal megy neki. Párszor vittem hozzá perzsa macsekomat, mert nem bírtam idős korában rendbe tartani. Na az biztos, hogy ezt én már nem vállalnám be. Olykor 3-an fogtuk le a macskát, de ő megcsinálta.

Sportoktató jó szakma, de sajnos az embereknek egyre kevesebb pénze van az ilyennekre. Neked is nagyon sportosnak kell lenned, hogy motiváld az embereket. Van ilyen alkatod és ambíciód? Pedikűrősből rengeteg van, aki jó annak van vendégköre, de aki kezdő annak sok pénzt kell befektetni, hogy idő után fix vendégköre legyen. Helyet kell bérelni vagy házhoz kell menni. Van esetleg más ami érdekel?

2015. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2015. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A kutyakozmetikus nehéz,nem csak az állatok bundája,viselkedése miatt, hanem kell egy ismeretségi kör aki vissza vissza jár hozzád. A kutyakozmetikus hölgy akihez visszük a kutyánkat 2 havonta elég sikeres a szakmájában, napi 6-7 kutyát vállal el, és azért nem olyan rossz 3500-5000 forintot kapni kutyánként. Csak akkor vállald ha türelmes és tehetséges vagy benne.
2015. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!