Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik oldalon érdemes szakdol...

Melyik oldalon érdemes szakdolgozati kérdőívet összeállítani? A google kérdőíve jó? Vagy inkább a kerdoivem.hu? Mert ha jól láttam az fizetős.

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok. Már összeállítottam a kérdőívem, amit most fel kellene vinni, de azt sem tudom hogy kezdjek hozzá :(
2015. febr. 18. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha minőségit szeretnél, wordben megszerkeszted, és papíron szétosztod a reprezentatív mintának. Persze ha csak ilyen sufni közvélemény-kutatásról van szó, amit a konzulens sem vesz komolyan, akkor a google szolgáltatása bőven jó.
2015. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kérdőívem egy bizonyos csoporthoz szól, akikhez elég nehéz lenne, mármint inkább időigényes, személyesen eljuttatni. Főleg úgy hogy kisvárosban lakom, így sokat is kellene utaznom, hogy íz országban szétszórjak kb 150 kérdőívet, kézzel kitöltve meg lehet el se tudnám olvasni. A szakdolgozati kérdőívek legnagyobb része szerintem nem kézzel kitöltött, személyes dolgokra ott lesz az interjú. De azért kössz, megpróbálok így is igényes munkát összehozni. :) Szóval, internetes kérdőív kitöltő?
2015. febr. 18. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Már leírtam, hogy a google jó...
2015. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!