Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Be kell jelölnöm, hogy halmozo...

Be kell jelölnöm, hogy halmozottan hátrányos helyzetű vagyok a felvételi lapon, ha még erről nem tudok papírt adni?

Figyelt kérdés

Jó napot Mindenkinek!

A többletpontoknál bejelöljem,ha még nincs meg az ezt igazoló papír?

A jegyző kb.2 hét múlva készíti el.

Ha nem kell feltüntetni akkor ha később igazolom,ugyanúgy elfogadják attól,hogy a jelentkezésin nincs rajta?


2010. febr. 12. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi van pontosan a lapra írva, ahol ezt jelölnéd?
2010. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nincs rajta feltüntetve,ha nincs még meg a dokumentum attól bejelölhetem-e.Ezért nem tudom.Annál a csatolt dokumentumoknál tudom,hogy nem kell,mert még nincs meg a papír.
2010. febr. 12. 12:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelöld be nyugodtan, majd később is elküldheted. Hiszen pl. az érettségit is később küldik el, azzal együtt elküldheted ennek az igazolását is. De a legjobb, ha felhívod az oktatási hivatalt:

[link]

Telefon folyamatban lévő felvételi ügyekben:

(36)-1-477-31-31

Nagyon készségesek.

2010. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,közben a Felvinek írtam emailt,és azt írták vissza nem kell bejelölnöm.

Csak azt nem értem,hogy akkor majd semmire nem kell hivatkoznom csak úgy elküldöm?!Értitek mire gondolok?!

Köszönöm a segítséget!

2010. febr. 12. 13:27
 5/12 A kérdező kommentje:
Tehát így is figyelembe veszik ha nem jelöltem be sehol?
2010. febr. 12. 13:31
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Én hátrányos helyzetű vagyok és nem jelöltem be, de a hitelesító nyomtatvánnyal együtt elküldtem már az Oktatási Hivatalnak. Szerintem max. arra kell hivatkoznod, hogy hiánypótlás.
2010. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hitelesítő nyomtatvánnyal?Te e-felvin adtad be?

Amúgy köszi a választ,én se jelölöm be,majd akkor július 8-ig elküldöm.Hátha lehet ott is valamire hivatkozni.

2010. febr. 12. 13:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, e-felvin. Csak nem az Ügyfélkaput választottam, hanem a postát. :)
2010. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért csatold egy levélhez, mert azt jobban szeretik.
2010. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Összegezve:akkor ne tüntessem fel most sehol,hogy hátrányos vagyok,se a többletpontoknál,se a csatolt dokumentumoknál(ott pláne ne:D),és majd írjak egy levelet július 8-ig mely mellé az igazolást is küldöm.Jól értem?:9

Elnézést,rettenet értetlen vagyok,vagyis inkább nem akarok ezen elcsúszni.

Nagyon köszönöm a segítséget!!!!Mindenkit felpontoztam.

2010. febr. 12. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!