Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Na kit hívtak be szóbelizni a...

Na kit hívtak be szóbelizni a Városmajori Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Hány pontos központit írtatok, milyen a tanulmányi átlagotok, illetve melyik szakra jelentkeztek?

2015. febr. 21. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
téged?
2015. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Amúgy mikor írják ki azt ,hogy kiket vettek föl? Én nem jelentkeztem oda csak pár ismerősöm és meg szeretném majd nézni :D
2015. febr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Amúgy mikor írják ki azt ,hogy kiket hívnak be? Én nem jelentkeztem oda csak pár ismerősöm és meg szeretném majd nézni :D
2015. febr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hátt ott úgy van hogy az oktatási azonosítódat kell beírni hogy megnézhesd mikorra hívtak be ha be hívtak. és már meg lehet nézni
2015. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Engeeeem
2015. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez halál szemétség! Egyik ismerősöm 85 pontot írt és nem hívták be! Mivel volt egy hármasa! Olyan szemetek! És a barátnőm aki 71 pontot írt őt sem mert neki csak 4.4 volt az átlaga és csak 4.5 felett hívnak be embereket! B*sszus még lehetőséget sem adnak! >:( nagyon gyász ez az iskola :'D bezzeg 2 éve az egyik barátnőmet 61 ponttal felvették úgy ,hogy kemény 4es tanuló volt és volt 1 hármasa :'D annyira szánalom :'D
2015. febr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: minden évben más a behívási ponthatár, attól függően, hogy abban az évben hogyan teljesítettek a központi írásbelin az oda jelentkező tanulók. Lehet hogy jövőre 42 ponttal is behívnak, mert mindenkinek olyan szarul sikerül. De lehet hogy csak 95 pont fölött fogják behívni jövőre az embereket, mert mindenkinek marha jól fog sikerülni az írásbelie.

Amúgy pedig a 71 pontot írt barátnődet hogyha jobb átlaga lett volna, akkor se hívták volna be, mert idén szinte minden szakra 80 pont fölött hívtak be.

Ja, és az, hogy egy iskola nem hív be egy 71 pontot írt tanulót (ami egyébként nagyon szép eredmény, gratulálok a barátnődnek :) ), az pont azt jelzi, hogy ez egy nagyon erős suli, ahova csak a legeslegjobbak kerülnek be. Egyébként te hova jelentkeztél?

2015. febr. 26. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem felvettek szóbeli nélkül a spanyolra. Te melyik tagozatra szeretnél menni?
2015. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!