Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 21 évesen nem vagyok idős...

21 évesen nem vagyok idős elkezdeni az egyetemet? Leghamarabb 25 évesen végeznék

Figyelt kérdés

Szerintetek?

20/F


2015. febr. 24. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én most 24 vagyok, és szeptemberben fogom kezdeni. Szerintem sosem késő.
2015. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 22 évesen kezded, akkor meg 26 leszel a végén. Ez most számtani kérdés ?
2015. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, ez inkább olyan kérdés, hogy manapság mennyire elfogadott az, ha valaki a 20-as éveinek a közepén is még tanul. A szüleim elég régimódiak, ők már küldenének engem dolgozni.
2015. febr. 24. 21:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő.
2015. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Teljesen elfogadott, manapság sajnos csodának számít, ha valaki a huszas évei elején teljesen önálló életet tud kezdeni.
2015. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mivel kollégista lennék amit javarészt a szüleim finanszíroznának így nem lennék teljesen önálló, de igyekeznék diákmunkát végezni mellette. Elkezdtem korábban már az egyetemet, de.. röviden, tömören, nem jártam sikerrel és a szüleim belém vetett bizalmát egy picit elvesztettem, de úgy döntöttem, újra próbálom, ezúttal egy kicsit komolyabbra véve.
2015. febr. 24. 21:11
 7/11 anonim válasza:

En is 21 evesen kezdtem, tavaly. Jelenleg alberletben elek, de a szuleim allnak mindent, nem akarjak, hogy dolgozzak a tanulas mellett, nem is lenne ra energiam. Annak pedig nincs ertelme, hogy kikeszuljon az ember a ranehezulo feladatoktol.

Ha komolyan erdekel a fosuli, akkor hajra, csak arra koncentralj, akkor lesz ertelme. Ne bizonytalanitsd el magad.

2015. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Én 19 és fél voltam, mikor kezdtem, de otthagytam, most jelentkeztem máshova, ha felvesznek, már 20 és fél leszek, és ki tudja, nem hagyom-e abba ezt is, hogy megint másikat kezdjek. Volt olyan csoporttársam, aki 27 évesen kezdte, mert előtte OKJ-n volt meg dolgozott. Senkit sem fog ott érdekelni, hogy most 18 vagy 25 éves vagy. Én meg inkább azt mondom, jobb ha valaki nem is kezdi rögtön érettségi után 18/19 évesen, mert átlagban a fele már az elején otthagyja, hogy őt mégse ez érdekli, és ez csak felesleges idő és pénzpazarlás. Inkább gondolja át és várjon vele egy-két évet.
2015. febr. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2 év csúszás miatt alakuljon máshogy a hátrelévő életed? :D

Hülye kérdés. Van aki nulladikot végzett, vagy év vesztes volt, vagy érettségi után először OKJ-t csinált és csak aztán ment egyetemre, vagy rögtön elkezdte de csúszott az egyetem alatt, de még olyanok is vannak akik megbuktak valamelyik osztályban valami okból kifolyólag, de mégis elvégeztek egy egyetemet.

2 év csúszás az semmi.

2015. febr. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem buktam még csak évvesztes vagyok, meg 5 éves a gimi, így 20 évesen leszek egyetemista.
2015. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!