Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az élet? Egy bentlakáso...

Buk.Adri kérdése:

Milyen az élet? Egy bentlakásos iskolában?

Figyelt kérdés
Szeptembertõl egy Budapesti bentlakásos iskola 8.osztályába fogok járni,de eddig Ukrajnában éltem.Most egyedül megyek ki,egy családtagomhoz,õ is tanulni ment ki egy egyetemre.Itt kell hagynom mindent,ezért rengeteget sírok,mert az itteni barátaimat már nem szeretném itthagyni,de muszáj lesz ... Azt szeretném lényegében kérdezni, hogy mire számítsak Majd az új iskolában?(Tanitasi órák,villanyoptas,szobatársak száma,tanulásra/szabadidõre szánt idõ és az hogy ti hogyan küzdöttétek le a magányt/honvágyat a kezdetekben?)

2015. febr. 25. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint a sitten! Sok roma,nagyarcú bunkó,piálás,füvezés,recska.
2015. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azért én tanulni mennék :/
2015. febr. 25. 11:43
 3/4 anonim válasza:

Azért ennyire nem vészes a helyzet. :) Bár attól is függ, melyik iskolába fogsz járni.

Amint beköltözöl el fog múlni minden idegesség, hiszen annyian lesztek egy cipőben. Hamar összebarátkozol a szobatársaiddal, és onnantól kezdve minden sokkal egyszerűbben fog menni. Együtt fedezitek fel a környéket stb. Szóval szerintem a honvággyal nem lesznek akkora problémák. ;) Nálunk voltak 2,4,6 ágyas szobák. Én 4 ágyasban laktam, az volt az ideális szerintem. Villanyoltás 9-10körül szokott lenni, de a szobában nyugodtan ébren lehettél ameddig csak szeretnél. Volt tanulószoba suli után 2 óra, illetve választható korrepetáló órák a délután folyamán.

Hirtelen ennyi jut eszembe. Remélem meghoztam a dologhoz egy kicsit a kedved. :)

2015. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen már Nagyon várom a szeptembert! :) Köszönöm a választ! ;) Igen igazából az érdekelt mennyi a tanulásra fordított óra szám,mert nekem nehezemre esik gyorsan megjegyzni bármit is ezért van hogy déltõl éjfélig is a könyveim társaságát élvezem :D
2015. febr. 26. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!