Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsősegély 2015-ben mennyire...

Gnézsu kérdése:

Elsősegély 2015-ben mennyire változott?

Figyelt kérdés
Most megyek a jogsi miatt, mennyire veszik szigorúan és hogy zajlik? Mi az amit mindenképp tudni kell?

2015. febr. 26. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Stabil oldal fekvés

Lélegeztetés

CPR


Ez változott jelentősen.

2015. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
11 hetes babával vagyok itthon és nagyon nincs időm tanulni....:(
2015. febr. 26. 13:23
 3/3 anonim válasza:
Én egy hete voltam. Nem éreztem szigorúnak, de előttem bukdácsoltak rendesen. Újraélesztés, stabil oldalfekvés bemutatása az első fele. Ha ez jól megy, akkor húzol egy kártyát amin két baleseti szituáció van. Itt általában csak el kell mondanod, hogy mi a teendő ilyenkor. Én egy motorosat húztam, aminél a bukósisak levételét is be kellett mutatni. Elsősegély oktatáson kaptam egy 9 oldalas szöveget, amiben minden benne volt. Sérülés szerint milyen pozícióba helyezzük, vérzés szerint hogyan lássuk el, csonttörések, égési sérülések stb.
2015. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!