Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel tanuljak?

Milyen módszerrel tanuljak?

Figyelt kérdés
Már mondták, hogy énekelve tanuljam mert a dallamot ha ellenőrző írás előtt eldudolom, amivel tanultam az anyagot akkor könnyebben eszembe jut, vagy illatokkal/ízekkel teát vagy valami hasonlót igyak/egyek tanulás közben és ugyanazt tegyem doli előtt is, mert az ízről eszembe jut mit tanultam, de olyat is mondtak nekem hogy írjam ki egy külön füzetbe, vagy álljak fel és mindha közönségnek olvasnám többször is elolvassam végül magamtól próbáljam... Szerintetek melyik a leg beváltabb módszer? Vagy van más féle is? Ti hogy csináljátok amvel könnyen megjegyzitek?
2015. febr. 26. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én leírom még egyszer minimum, de ha kevés, akkor többször is, és olvasgatom:D
2015. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Tölts ki egy tesztet, ami megmondja, hogy vizuális, auditív, társas sb. típusok közül melyik vagy, utána az adott típusnak megfelelően keress módszereket.


Van, aki társaságban, beszélgetve tanul a legjobban. Van, aki papírra írva magától az írástól jegyzi meg. Van, akinek elég egy összefüggő folyószöveg az anyag megjegyzésére, más jobban jár táblázatokkal és ábrákkal.

2015. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az elottem ironak igaza van.En pl. auditiv voltam en mindig hangosan mondtam a lecket.Nekem ez a legbevaltam modszerem.

Sok dolgozatnal volt,hogy szorol szora eszembe jutott ahogy a tanar az oran magyarazta a lecket :D

De nekem az is sokat segitett,hogy vazlatot irtam ,mert a tanarok dijjazak ha kiszurod a lenyeget es nem hablatyolsz ossze-vissza(az en tapasztalatom)

2015. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!