Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudna segíteni nekem az aki...

Tudna segíteni nekem az aki 2015/2014/2013/2012-ben végzett felnőtt szakápoló?

Figyelt kérdés
Ha igen, írj kérlek!
2015. márc. 4. 16:59
 1/3 anonim válasza:
Szia.Én most végeztem.Miben segíthetek?
2015. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia. Már régen írtam ki a kérdést, azóta már nem tudom hogy miért tettem fel a kérdést. Szerintem a képzéssel kapcsolatban kérdeztem volna valamit.

Azért azt megkérdezném, hogy nehéz volt az írásbeli? A szóbeli tételeket nehéz volt kidolgozni? ( azt a 120 db-ot )

2015. jún. 23. 19:41
 3/3 anonim válasza:

Szia.Értem :)

Mi osztályosan csináltuk,azaz mindenki minden modulból csinált 1-et,és feltettük face-re,közös csoportba,ahol le lehetett tölteni,nyomtatni.7 modul volt,28-30 db 2-3 A4-es oldalas tétellel.

Azaz olyan 200-210 lett a vége.Nem volt nehéz,így,hogy pl nekem is csak kb 7-8 db-ot kellett megcsinálni összvissz.

Nagyon sok volt,ami nehéznek tűnt,aztán csak az általános beszélőképességedet akarták felmérni vele,hogy meg tudsz-e szólalni ilyen olyan témákban,pl. amit nem tanultál az iskolában.


Megvan még a nagy része (ha esetleg odaadhatom),inkább a lényeg,anatómia,szakápolás ilyesmik,én ezeket forgattam jobban és sose voltam jó tanuló,mégis jeles eredménnyel végeztem.

2015. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!