Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok segiteni? A fiam...

Vámos Mária kérdése:

Tudnátok segiteni? A fiam esti tagozatos. Dolgozni szeretne, de csak nappali tagozatosként dogozhat. Hol nézzünk neki valami munkát.

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy estin vállalhat bármilyen munkát, kivéve diákmunkát, nappalin pedig épp fordítva. Szóval akkor bárhol nézhettek, ami nem diákszövetkezet :P
2015. márc. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van. Diákmunkák esetében csak a nappali tagozatos hallgatói jogviszonyt szokták elfogadni. Az esti és a levelezős tagozatot pont azért nem, mert azok mellett simán lehet teljes állásban dolgozni. Szóval ne diákszövetkezeteken keresztül, diákmunkákat keressetek, hanem rendes munkát!
2015. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De még csak 16 múlt,ez nem probléma?
2015. márc. 8. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, akkor bizony nem fog munkát találni. Nem akarom elvenni a kedveteket, de ha nappali tagozatos lenne, akkor sem találna valószínűleg ennyi idősen semmilyen munkát. A legtöbb diákmunka 18+
2015. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. márc. 10. 15:22
 6/6 anonim válasza:

sehogy, 19 éves lány vagyok van szakmám mégsem találok

én is esti tagozaton tanulok

Viszont amíg tanul jár családi pótlék igaz csak ha van kisebb testvér és testvérpárra van igényelve teljes összeg! Viszont ha találna munkát elúszott...

2015. ápr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!