Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ismertek Győrben olyan (magán-...

Ismertek Győrben olyan (magán-) énektanárt, aki vállalna egy 5 éves gyereket?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak nagyon jó hallása van, jó ritmusérzéke, és szeret is énekelni. Jó lenne, ha megtanulná a helyes hangképzést is... Mások előtt elég szégyenlős, úgyhogy inkább egyéni oktatás érdekelne, nem csoportos.

2015. márc. 7. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Eddig én akárhány énektanárral találkoztam, mind azt mondta, hogy 18-20 éves kor előtt nincs értelme elkezdeni komolyan éneket tanulni, mert alakul az ember hangja. Fokozottan igaz ez egy ilyen kis gyerekre. Ajánlom az ének tagozatos általános iskolát, vagy esetleg gyerek énekkarokat. Ott nem kell egyedül énekelnie, de tanulhat.
2015. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem 18 évesen elment a hangom, mert nem tanultam meg helyesen képezni a hangot, és túlerőltettem a hangszálaimat... Nyilván változik a hangja, de attól még megtanulhatja, hogyan képezze helyesen a hangot...
2015. márc. 7. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen meg olyan hangja lesz, mint bárki másnak.


Inkább a zenélést kell MELLÉKESEN fejleszteni.

Bár öt évesen nem biztos, hogy előjönnek még a tálentumi dolgok.

2015. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!