Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebből nekem is lehet nagyobb...

Ebből nekem is lehet nagyobb bajom?

Figyelt kérdés

Minden hétfőn van gyakorlatom, és már két hete az egyik osztálytársam akivel szoktunk menni gyakorlatra (4-en megyünk így haverok) becsönget egy házba, és gyakszin mondta az osztályfőnök, hogy az az ember felhívta az iskolában az igazgató helyettest, hogy valaki folyton becsönget, és azt mondta még az oszt.fő, hogyha senki sem vállalja fel, akkor nem megyünk osztálykirándulásra..

Aki becsöngetett, az nem szeretné felvállalni, mert fél attól, hogy mit kap..

Én is ettől félek, pedig nem csöngettem be, csak ott voltam és futottam? Én is kaphatok? Amikor nem csináltam semmit?

Nagyon félek..



2015. márc. 9. 15:30
 1/3 A kérdező kommentje:
a futottam után nem kell a kérdőjel
2015. márc. 9. 15:36
 2/3 anonim válasza:
Tanulj meg felelősséget vállalni, ha becsületes felnőtt szeretnél lenni egy nap.
2015. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 K...László válasza:
Amikor majd megb-sz a 400V, miközben a gombra ragadt rángatózó füstölgő haverodat mented, akkor majd nem fogtok többet csöngetni. K-rvára utáltam, mikor éjszakás műszak után aludnék, és reggel 7-8 között vihogó fiatalok csöngetnek, meg hergelik a kutyát. Nem sok kellett hozzá, hogy egy pisztolyt vásároljak... Lehet bajod simán öcsém!
2016. nov. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!