Segítség puskáztam?

Figyelt kérdés
Magyar tz volt . Nem tudtam tanulni rá, mert 8.-os vagyok és szóbelire tanultam . A tanár kiszúrta hogy puskázok és hát elvette a dogám . 2-es lett . Anyum úgy tudja hogy nem puskáztam de mindjárt itt a szülői ... ne mondjátok hogy mondjam el otthon .... életemben nem puskáztam még és nagyon szégyellem magam SÉGÍTSÉGGGGGGG............. amúgy kitűnő tanuló vagyok első óta . Az eset kb egy fél hónapja történt :(

2015. márc. 15. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mivan? Szerinted ő nem felejtett el tanulni soha? És ha megtudja? Max leszíd és Ennyi de szerintem szülőin nem valószínű hogy ezzel fog szórakozni...
2015. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem akarod bevallani akkor nem sok mindent tehetsz. Dőlj hátra és imádkozz hogy ne kerüljön szóba. De amúgy meg, ha már azt megtetted hogy csalással akartál jó jegyet akkor az lenne a minimum hogy vállalod a lebukás következményeit. Ha anyud szóba hozza, mondd hogy sajnálod, megbántad és többet nem fordul elő. A felelősség fontos része a felnőtté válásnak, ez az eset most csak egy apró példa erre. Ennél sokkal súlyosabb problémáid is lesznek még. Ha pl a melóhelyeden szúrsz majd el valamit és bevallod, max levonnak a fizetésedből vagy kapsz egy figyelmeztetést. Ha eltitkolod és rájönnek, kirúgnak és még be is perelhetnek. Meg kell tanulni, hogy a tetteinknek néha lehetnek következményei, ilyenkor legjobb az őszinteség. Én odamennék és bevallanám, de mivel kérted hogy ezt ne javasoljuk, így nem marad más, ülj csendben a babérjaidon és kockáztass.
2015. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

lol.

és már 2 hete ezen izgulsz?

felejtsd el és kész.

2015. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Irigylem a mai tinik problémáit!
2015. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!