Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesten lenne esélyem...

Budapesten lenne esélyem tanítványokat találni matekból?

Figyelt kérdés

20 éves, másodéves matekszakos lány vagyok, szóval semmilyen tanítási tapasztalatom nincs (az osztálytársaimnak, szaktársaimnak való segítségen kívül :), de úgy érzem, hogy biztos nem jelentene gondot valakit korrepetálni, főleg középszinten merném biztos bevállalni. nyilván olcsóbb lenne, mint az igazi tanárok. Lenne így esélyem, mert nagyon sok különtanár kell, vagy épphogy így is túl sok van?

köszi előre is :)


2015. márc. 15. 19:51
 1/6 A kérdező kommentje:
(illetve még angolból vállalnék be szívesen embereket, de hát abból csak felsőfokúm van, és gondolom angoltanárból meg tényleg nagyon sok van :D)
2015. márc. 15. 19:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismeretségi körben keresgélj, biztos találsz valakit. A hirdetgetéssel azért vigyázz, mert ha papír és számla nélkül tanítasz, akkor megbüntethetnek. Azért mondom, hogy ismerősi körben ajánlgasd magad.
2015. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ó basszus, pedig a nyelvszakos ismerőseim mind neten hirdetik magukat és számlát se igen adnak :D de hát amekkora szerencsém van engem biztos elkapnának..
2015. márc. 15. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lenne esélyed, nagyon sokan járnak különtanárhoz. :)


én is épp tanárt keresek, anal3-hoz és diszkrét matek2-höz :D

2015. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hirdess. Kérj a Nav-nál 7-sel kezdődő adószámot, vegyél egy számlatömböt, és először okvetlen adj számlát. A többit meg rád bízom.
2015. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

anal 3-on mit tanultok? :D tényleg csak érdekel :D

2015. márc. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!