Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A fülembe jutott, hogy fel...

A fülembe jutott, hogy fel szeretnének kérni a városunkba hogy tartsak egy előadást aminek nagyon örülök, csak épp még sose csináltam ilyet! Tippek? Hogy gyakoroljak? Nagyon izgulok, pedig még fel sem kértek!

Figyelt kérdés
Általános iskola óta nem kellett tömeg elé kiállnom és félek, hogy hiába van tudásom, ha nem tudom átadni. Hogy győzzem le a lámpalázat ? Hogy gyakoroljak ?
2015. márc. 17. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Talán először megvárhatnád míg hivatalosan is felkérnek. Addig kár aggódni.
2015. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez tuti dolog, mert kérdezték tőlem, hogy tudok-e már róla, hogy fel fog majd kérni az xy. Szerintem pénteken fogja feltenni a kérdést mert akkor találkozunk. Szóval, kérlek titeket segítő tippeket írjatok nekem, amivel kezdhetek valamit.
2015. márc. 18. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!