Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » MOME kollégiumi felszereltség?

Yellowflower07 kérdése:

MOME kollégiumi felszereltség?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire felszerelt a MOME kollégiumának szobái? Van hűtő a szobákban? Mennyire nagyok a szobák (ha lehet, ne négyzetméterekben, köszönöm)? Konyhai felszerelés milyen? Egyéb információkat/tapasztalatokat szívesen elolvasom.

2015. márc. 20. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó tanács: ne menj a mome-ra. nem olyan jó hely mint amilyennek mutatja magát.

Nekem már a felvételi előtt is beszólt néhány tanár, miután felvettek, folyamatosan csak megaláztak, és mivel "művészeti" egyetem, nem lehet "jól teljesíteni" mert azok a diákok, akiket a szüleik nyaltak be az egyetemre, amíg fosnak egyet a papírra, körbe vannak tapsikolva, te vért hányhatsz hugyozhatsz, csak ujjal mutogatnak majd rád, hogy az iskola szégyene vagy. már nem járok oda.

2015. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek üzenem, hogy most folyamatos építkezés van, ezért kb. fogalma sincs senkinek, jövőre a kollégisták hol lesznek.


A válaszolónak meg üzenem, hogy másodéves vagyok ott, és én ezt egyáltalán nem tapasztaltam.. És nem, nem anyuci rakott be. Tisztességgel güriztem a felvételhez és azóta is. Nem tudom, melyik szakra jártál, de én ezt sehonnan nem hallottam.. És én szeretem az egyetemet.

2015. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja azt észrevettem, hogy néhányan most minden momes kérdéshez odaírnak egy ellenválaszt. Igenis egy pénmosoda, állami segítség nélkül az utcán lenne az összes elmebeteg tanár és fogyatékos khm. "hallgató"
2015. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként az is egy gyalázat, hogy milliárdokat nyer el egy ilyen lufi egyetem az adófizetők pénzéből, aztán meg persze "jól megválogatják" az őket megillető pici diákokat. Hát persze.

Őszíntén kérdezem, hogy mire jutna az egész kóceráj segély és az ana-s hallgatók után járó fejpénz nélkül? megszűnne a habzsidőzsi mi? Lehetne szépen "haza" menni iskolát alapítani az anyaországban.

2015. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!