Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénzügy számviteli ügyintéző...

Pénzügy számviteli ügyintéző OKJ-s tanfolyamon mennyire mélyen tanítják a számvitelt, könyvelést?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

eléggé :)

Én utána simán könyveltem. Marad ki terület, ami csak a mérkegképesnek anyaga (devizaszámlák, értékpapírt csak alapszinten vettük).

Keress a neten könyvvezetés feladatsort, és abból látni fogod.

2015. márc. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Azért kérdeztem, mert nemsokára kezdek egy mérlegképes könyvelői tanfolyamot...és számvitelt régen tanultam fősulin...nem tudom, hogy mennyire kell felkészültnek lennem belőle.

Gondoltam akkor beszerzek egy könyvet, amiből a pénzügyi számviteli OKJ-s tanfolyamon tanulnak.

2015. márc. 22. 10:58
 3/12 anonim ***** válasza:

Legtöbb helyen a Sztanóból tanítanak, sok mindenre alkalmas, de könyvelni nem lehet belőle megtanulni...

Jobban jársz feladatsorokkal, és vissza fog jönni, hidd el :)

Én is most csinálom a mérlegképest.

2015. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egy ilyen könyvem van tőle: A számvitel alapjai.

Azt megkérdezhetem, hogy melyik suliban csinálod a mérlegképest?

2015. márc. 22. 19:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Az az, na abból nem lehet megtanulni könyvelni :)


A Pentánál csinálom, a Perfektnél végeztem ügyintézőit, hatalmas csalódás volt.

2015. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én is a Pentába fogok járni! :)


Sajnálom, hogy a Perfektnél csalódás volt... :( (én meg majdnem oda mentem, a kettő között gondolkodtam)

2015. márc. 22. 20:44
 7/12 anonim ***** válasza:
nyilván városfüggő is :) Én a Pentánál csináltam a tb-bért, ügyintézőt a Perfektnél, mert ott indult. De számomra volt megalázó, hogy úgy lehetett vizsgázni, ahogy... Négyes eredménnyel, olyan hülyék voltak a csoportban, hogy két számot nem tudnak összeszorozni :(
2015. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én Bp-en fogom a Pentánál csinálni :)

A TB+bér ügyintézői tanfolyamban milyen volt a Penta?

2015. márc. 23. 10:11
 9/12 anonim ***** válasza:
szuper, nekem minden szempontból jobban bejöttek, de mondom, városfüggő is, nyilván. És a legkevesebb probléma a tanárokkal van, itt ugyanaz tanít a két suliban, egyszerűen az ügyintézők hozzáállása, az elvárások nagyon mások.
2015. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Értem.

Nem is gondoltam volna, hogy ekkora különbség van iskolák között például az elvárások terén.

2015. márc. 24. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!