Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakon tanultatok vagy...

Milyen szakon tanultatok vagy tanultok jelenleg az egyetemen/főiskolán? :-) Mit szerettek benne, illetve milyen előnyei és hátrányai vannak? Mennyi idő után találtatok munkát vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Továbbtanulás előtt állok, de még nincsenek konkrét ötleteim, ezért nagyon hálás lennék, ha minél többen leírnátok a tapasztalataitokat, hátha megtetszik valamelyik szak. Kérlek, írjátok oda azt is, hogy melyik egyetemen vagy főiskolán tanultok. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 22. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
ÓE-AMK villamosmérnöki szakon vagyok. nem rossz, de ha nem érdekel a villamosság akkor meszsiről kerüld el a szakot. amúgy hátrány: K***ÁRA nehéz.
2015. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pázmányra járok pszichológia szakra. Én nagyon szeretem, mindig is ezzel szerettem volna foglalkozni. Imádom a gyakorlatokat, a gyerekekkel és a felnőttekkel való feladatokat, alapjáraton az egészet. Hátrány talán annyi, hogy mester nélkül semmit sem ér az alapképzéses diploma, és még a mester után is kell szakirányú továbbképzésekre menni, hogy kaphassunk rendes munkát.
2015. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-) Jöhetnek még.

Első válaszoló, a fizika nálam szerintem nem nagyon működne, mert elég gyenge a tanárom.

Második válaszoló, a pszichológia jó lehet, bár a biosz annyira nem az erősségem, de szívesen foglalkoznék emberekkel. Mennyi biosz van ott?

2015. márc. 23. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, van bőven.. :) Anatómia, neuroanatómia, élettan, az általános pszichológia alapjáraton szinte csak biológia, érzékelés, észlelés, stb.
2015. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezt szerintem kizárhatom :-(
2015. márc. 23. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!