Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan online informat...

Tudnátok olyan online informatikai oktatást ajánlani, ami megtanítana mindarra, amire szükségem van ahhoz, hogy külföldön informatikai egyetemre/főiskolára járhassak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy kicsit meg vagyok késve. 11. osztályba járok, sima gimnáziumos osztályba,ahol van ugyan infó,de nagyon gyenge szinten folyik, és elhatároztam magamban,hogy mindent meg akarok tanulni,amit egy informatikus is tud.

2015. márc. 24. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A kölföldi egyetemre nem az alapján vesznek fel, hogy csináltál egy online oktatást.
2015. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom,nem is kritériumként írom. Pusztán a tudást szeretném online megszerezni, hogy ne úgy jelentkezzek oda, hogy sík vagyok belőle.
2015. márc. 24. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!