Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt informatika szóbeli?

Emelt informatika szóbeli?

Figyelt kérdés

miből érdemes készülni? ezeket találtam az eddigi kérdések alapján:

tferi.hu

60 tétel informatikából

Holczer József - Informatika szóbeli érettségi közép- és emelt szinten

A 60tétel csak középszintre szól, de a kérdések között volt aki szerint ez is bőven elég, Holczer József könyvéről sok rosszat olvastam a tferin meg nincs minden témakör benne. Ha csak egyet tudok megvenni a könyvek közül melyiket érdemes? Esetleg van-e olyan könyv ami mostanában jelent meg és hasznomra válhat? Tapasztalatok? Javaslatok?



2015. márc. 24. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen rosszat olvastál a Holczer-könyvről, és hol, kitől?

Én egyiket sem használtam személyesen, de szakmai fórumokon erről és a Dorozsmai-féle 60 tételről is jókat olvastam, és olyan emberek használják őket, akik mértékadóak a számomra.

Van még egy Végh András-féle az NTK-tól.


A helyzet az, hogy ebből a tantárgyból érthető módon viszonylag gyenge a tankönyvellátottság, és nem adnak ki sűrűn újakat, viszont sok minden nem is változik túl gyakran.


Használd ezeket bátran, az emelt szinten nem kell sokkal többet tudni, mint középen, csak jobban, pontosabban, szakszerűbben kell előadni, és 15 helyett 20 perc a maximum, tehát többet várnak el.


Amik gyorsan változó dolgok, pl. hardver, közösségi web, szoftvertermékek, azokat úgyis neked kell összeszedned, ebben segít az internet. A törikönyveket se adják ki olyan gyakran, csak ott a változás is lassabb...

2015. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!