Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az NKE-RTK-ra jelentkezőknek...

Az NKE-RTK-ra jelentkezőknek már kiküldték a levelet?

Figyelt kérdés
Nagyon remelem hogy nem, hmert en meg nem kaptam. Viszont ugy hallottam, hogy apeilis vegen lesz a fizikai, es errol postai uton tajekoztatnak. A jelentkezesnel elcseszhettem valamit, vagy meg nem kuldtek ki?

2015. márc. 30. 00:42
1 2
 1/19 anonim válasza:
Én is oda jelentkeztem, valóban áprilisban lesz az alkalmassági vizsga. Még nekem sem küldték ki a levelet, de tapasztaltabbak azt mondták, hogy egy héttel, vagy pár nappal az alkalmassági előtt fogják postázni. (A mentális és a fizikai két különböző napon lesz, a mentális alkalmassági sikeressége függvényében továbbítható a jelentkezésed a fizikaira.) Remélem tudtam segíteni! :)
2015. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Április közepén kezdődik, a levélre ne várjatok még, nekem 3 nappal előtte jött meg.
2015. ápr. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Április 16-tól lesznek az alkalmasságik idén.
2015. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Esetleg hívd fel a felvételivel foglalkozó tanulmányi osztályt, és akkor meg is tudják mondani, melyik napra vagy beosztva. (Egyébként még én is várom a levelet.)
2015. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Én is oda jelentkeztem és ma kaptam meg! :)
2015. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A neved kezdőbetűjét és hogy mikorra hívtak be elárulod?:)
2015. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
M, és április 20 :)
2015. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Koszi!:)
2015. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

A fizikai alkalmassági továbbra is a Farkasvölgyi úton lesz?

Egyben kérdezném azt is, hogy a felújított Ludovikán folyik már képzés (ha igen, melyik karon?), ill. elkészült már az új kollégium? Előre is köszönöm a választ!

2015. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
G, és április 16
2015. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!