Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire fogadják el a magyar...

Mennyire fogadják el a magyar főiskolai diplomámat angliában?

Figyelt kérdés
még a régi rendszer szerint végeztem el a 7 féléves főiskolai képzést BGf-pszf a kérdésem hogy mit kell tennem, hogy elfogadják külföldön?tapasztalatok? kell-e vmit fordítani?

2015. márc. 30. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokban függ attól is, hoyg milyen diplomáról van szó, van amit elég honosíttatni (hivatalos, hitelesített ford´tiás feltétlen alap), de van, amit egyáltalán nem fogadnak el, van, amihez meg újra le kell tenni a záróvizsgágakat az adott országban az adott nyelven.


Ott élölktöl tudsz infókat kérni, vagy ha ott élsz, akkor az ottani hovatalos szerveknél.

2015. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát például tanítói diplomával semmire:D -azom van, 2007-ben végeztem.
2015. márc. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pénzügyi közgazdász diplomám van up to date tudással:)
2015. márc. 31. 09:05
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ilyet se gondoltam volna tegnap tízkor küldtem el a CV-met egy angol állásra 11kor csörgött a telóm úgy hogy magyar telefonszám volt beírva, jövő hétre szerveztem is egy interjút:%)
2015. ápr. 1. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!