Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy félek a tanulás...

Létezhet, hogy félek a tanulástól?

Figyelt kérdés
Úgy érzem képtelen vagyok megtanulni akár egy sort is. Ideges leszek,stresszes amint a tanulásra kerülne a sor és halogatom addig-addig míg már késő. Mitől lehet ez? Régen jól ment,évek alatt jutottam erre a szintre. Tavaly már be se jutottam arra az egyteemi szakra,amit akartam és idén dolgozok így mégkevésbé vagyok ráerőszakolva a tanulásra. Antidepresszánst szedek lehetek esetleg attól ilyen levert?
2015. márc. 30. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
10%
Az utolsó mondattal, kellett volna kezdeni: igen, zombivá tesz, elhízol, eltorzulsz, hagyd el. Tessék elviselni a világot. Nehéz, de lehet. Mit tanulsz? mivel foglalkozol? vagy felvételizni akarsz?
2015. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad lehet tényleg felszedtem vagy tíz kilót sajnos,van ezzel tapasztalatod esetleg? amúgy azt érzem,mintha nem futna végig az ingerület az idegrendszeremen az agyamig,csak átfolyik és semmi se marad meg,de még amit mondanak az emberek az sem tudatosul. Elvileg a hónap végén hagyom abba a szedését. Igazából az orvostudományok,gyógyszerészet,pszichológia,biológia érdekel és ezzel kapcsolatos szakokat jelöltem be. Viszont ilyen idegállapottal még a kiegészítő érettségim se lesz meg attól félek :(
2015. márc. 30. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!