Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik Magyarország....

Nagyon hiányzik Magyarország. Szerintetek visszamenjek?

Figyelt kérdés

Ötödikes koromban költöztünk Ausztriába. Már akkor sem szerettem.

Most van egy lehetőségem, hogy Magyarországon tanuljak tovább. Ahova mennék az egy nagyon jó iskola. Viszont ha Ausztriába tanulnék tovább, akkor csak az egyik legrosszabb iskolába mehetnék. Az álmom az, hogy Amerikába éljek felnőtt koromban...

Azért IS utálok itt lenni, mert kiközösítik a magyarokat. Szerintetek jó ötlet Magyarországra mennem? Én nagyon szeretnék. 14/l


2015. márc. 30. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én sosem jönnék vissza a helyedben, de ezt neked kell eldönteni.
2015. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a szart még szarabbra akarod cserélni, akkor gyere. Az csak egy álomkép, amit Mo.-ról dédelgetsz magadban. 7 év alatt amúgy is nagyon sok minden változott itt, és előtte sem volt egy leányálom a normális megélhetés.
2015. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csak valamikor 65 éves korom környékén jönnék vissza, mikor már kapod a jó zsíros nyugdíjat az osztrákoktól. Ha akkor még lesz Magyarország nevű ország Európában...
2015. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne hallgass ezekre, gyere csak! Magyarországon sokkal jobb magyarnak lenni, mint máshol. De hogy Magyarországon sokkal jobb lenni, mint máshol, csak úgy általában, az már nem biztos.
2015. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Amúgy kollégiumba fogok lakni, ha Magyarországra megyek. Csak ameddig tanulok addig leszek Magyarországon, utána megyek Amerikába. :)
2015. márc. 30. 16:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Amerika nem lehet csak úgy kimenni, neked sem fog sikerülni.

A helyedben maradnék Ausztráliában, mert ott jó az élet.

2015. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretnél akkor gyere vissza, ezek szerint itt lennél akkor boldogabb, szerintem ez a lényeg.


Az USA-ban meg nagyon szigorú bevándorlási szabály van, oda nem lehet csak úgy kimenni legálisan.

2015. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A nagyszüleim már Amerikában vannak. Mivel sokszor vagyok ott náluk, van ott egy saját szobám. Már beszéltem velük és ha akarok akkor odaköltözhetek.
2015. márc. 30. 16:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy Magyarországon belül?

Határ menti?

2015. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen a határ mellett laktunk.
2015. márc. 31. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!