Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha belekezdek a jogsiba, és...

Ha belekezdek a jogsiba, és elköltözök, akkor egy ugyanolyan iskolába tudom folytatni a sulit?

Figyelt kérdés
Car-men autósiskolába szeretnék beíratkozni,de mire kézhezkapnám a jogsit,az kb:3-4 hónap,és felmerült a költözés lehetősége is,de nagyon bizonytalan.....Szóvaal ha belekezdek,és elköltöznék,akkor tudom folytatni a jogsit,feltéve ha van Budapest környékén car-men autósiskola.......
2015. márc. 31. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Más iskolában is folytathatod, csak el kell kérned a papírjaid a jelenlegi iskolától, és átmenni a másikba.
2015. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és ha részletre fizetek,akkor az addig befizetett összeg nem veszik el?

Tehát mondjuk ha pont a közepén mennék el?

2015. márc. 31. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
A pénz dolgot konkrétan tőlük érdeklődd meg, mert lehet ők máshogy vélekednek a dolgokról.
2015. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem....köszönöm a választ :-)
2015. márc. 31. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!