Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kedves fősulisok/leérettségize...

Kedves fősulisok/leérettségizettek! Milyen jó tanácsokkal látnátok el töri érettségi előtt?

Figyelt kérdés

Annyira izgulok! Mindig is ötös voltam a rövidtávú memóriámnak köszönhetően! :D

A hosszútávú általában nagyon cserbenhagy és félek :(

18/L


2015. márc. 31. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is most érettségizek, én egy tanácsot tudok adni: használd az atlaszodat és a forrásokat! :) Ha ezekkel tudsz bánni, gyakorlatilag 60-70%-ban egy szövegértési feladatsort kell megoldanod. Hajrá! ;)
2015. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom ajánlani, hogy sz*rd le. Nevetségesen könnyű lesz, pláne középszinten, mert ott meg konkrétan a kezedbe adják a megoldásokat. Szó szerint.
2015. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Középszintű érettségi tényleg nem nagy kunszt töriből. Ha nem egy szivatós a tanárod, akkor az atlasszal és a figyelmes olvasással át lehet menni. Vedd át a tételeket, húzd ki más színnel az évszámokat, fogalmakat v ami neked nehéz és akkor nem lesz gond.
2015. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-2 feladaton kívül MINDENT kilehet nézni az atlaszból, meg a forrásokból. nem kell fosni. 4 évig 3-4es voltam töriből erre 5ösre érettségiztem belőle. Szerinted miylen ez a nehézségi szint?
2015. ápr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is most fogok érettségizni. 4-es voltam végig gimi alatt, úgy hogy semmmit nem tanultam csak hogyha feleltetés volt. szoktam csinálgatni az írásbeliket, és négyes-ötösre szokott sikerülni, tehát nem izgulok, meg ezzel meg is elégednék :D
2015. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!