Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha matematikából illetve...

Ha matematikából illetve informatikából újra szeretnék érettségizni akkor arra mikor van lehetőségem, és hol találom meg az összes 4 éves anyagot?

Figyelt kérdés
Egy különtanárral érdemes belefogni? Pl. Idén már nem sok esélyem lenne újra érettségizni? Valaki aki hasonló cipőben jár tudna nekem segíteni ebben?

2015. ápr. 1. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Legközelebb októberben.


Vedd meg valamelyik kiadó (pl Mozaik) könyveit, abban minden benne van.


Szerintem a következő májusira menj, 1 év kell a felkészüléshez.

2015. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az anyagot a tankönyvekben, a követelményeket itt: [link]

Mindenképpen érdemes tanárhoz fordulni.

2015. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a májusin már nem mehetsz,arra februárig lehetett jelentkezni. de az októberin igen.

szerintem érdemes egyszerre csak az egyiket csinálnod,ha nehezen mennek.


lassabb, de biztosabb sikert érhetsz el.

az infóhoz nem sokat tudok mondani.

matekból pl a studium generale oldalán megtalálhatod melyik témakörök kellenek, és az összes korábbi érettségi feladatot, témakörönként megtalálod, megoldással együtt.

jól gyakorolj be minden típus feladatot, amit nem értesz arra lehet jól jön a különtanár!

de amik könnyen mennek pl halmazok , gráfok, egyszerűsítések.

ezeket egyedül is be tudod gyakorolni.

de szerintem a tanár elég addig, hogy elmagyarázza az elvét, utána meg sok-sok gyakorlás, rutin, függvénytábla ismerete!!!

és nagyon sok videó van fent a neten, és gyakorló feladatsor , megoldásokkal, magyarázattal.

2015. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!