Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valami olyan intézmény...

Van valami olyan intézmény Budapesten, ahol a hivatalos biológia/kémia érettségi időpontok előtt próbaérettségiket szerveznek? (emelt)

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

én nem tudok róla csak többi tantárgyból.

szerintem ugyanott vagy ha kinyomtatsz egy régebbit, amit még nem csináltál. leülsz, időre, fgv táblával, számológéppel, és megoldod. közben nem kérsz telefonos segítséget stb.

utána meg kijavítod, és nem csapod be magad a pontokkal, hanem a reálist. egyedül mondjuk az esszé problémás, de azt is ki tudod javítani(biosz)

a sulitok nem szervez? vagy ha már nem vagy iskolás, akkor szerintem megkérdezhetsz egy nagyobb híresebb gimit ahol van bio-kém tagozat, hogy nem -e írhatnád meg velük.


ha már megoldottad az összes korábbi érettségit, akkor még mindig vannak könyvek amikben ugyanolyan feladatotkat találhatsz

2015. ápr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag mindet megoldottam... Sajnos már a könyveket is kipipáltam (Villányi próba emelt és közép is).
2015. ápr. 2. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:

bioszból a lépésről-lépésre című könyveket ajánlom(piros,kék)

ugyanolyana feladatok vannak benne , mint amiket várhatunk az érettségin

2015. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
külön van benne az emelt és a közép.értelemszerűen először az emeltet, és ha van időd a közepeket csinálgasd:)
2015. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!