Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire számít, hogy milyen...

Mennyire számít, hogy milyen jegyet kapok a szakdolgozatomra?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl jó fogalmazó, és összecsapottnak tűnik a szakdolgozatom. A témavezetőm szerint 2-es 3-ast kaphatok rá. Ez mennyire gáz? Nagyon kimerültem már, és más beadandóim is vannak, meg zh-m is lesz pár nap múlva. Beadjam így, vagy foglalkozzak még vele? Már gondolkozni is alig tudok :S.
2015. ápr. 2. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden egyetemen más a helyzet, de nálunk például a mesterre bekerülésnek 3 feltétele van: Szakdoga, államvizsga-védés, felvételi elbeszélés.

Szóval eléggé. Ha nem akarsz mesterre menni, akkor mind1 szerintem.

2015. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Milyen területen tanulsz, milyen szintű képzésben, mik a terveid a jövőddel...?

Ha semmire nem tervezed használni a szakmádat, akkor nyilván tök mindegy, hányas a szakdolgozatod. Ha továbbtanulásra felvételizel, akkor biztosan beleszámít a pontszámba. Állás szempontjából pedig számíthat nagyon sokat vagy semmit is, attól függően, hogy milyen állásra pályázol.

2015. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mesterre akarok jelentkezni. Külön felvételije van, de gondolom beleszámít a szakdoga jegye is. Egy 3-as még nagyon gáz? Telejesen kimerültem a zh-kban, és mindjárt leadás, de van még pár nap. Anglisztika szakon irodalomból írok.
2015. ápr. 2. 14:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk eléggé 4es 5ös jegyeket kell produkálni ahhoz, hogy bekerülj mesterre. (Másik nyelvi szak...) Nézd meg felvin a felvételi ponthatárokat az előző évekből.
2015. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
60 volt tavaly a ponthatár. Ez mit jelent? Bocsi, csak eddig nem volt időm foglalkozni ezzel.
2015. ápr. 2. 14:24
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt írja, hog a pontszámítás a felvételi vizsga részeiből áll össze, szakdogáról semmit nem ír.
2015. ápr. 2. 14:28
 7/10 A kérdező kommentje:
*hogy
2015. ápr. 2. 14:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Elvileg a szakdolgozat a többletpontba számít bele.
2015. ápr. 2. 14:48
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Az elég alacsony, azt hiszem 100 pont a maximum. Amúgy a TO-n kérdezz rá arra, hogy nálatok hogy van ez az egész.
2015. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Másik egyetemre akarok menni, de közben utánanéztem, és 3-asért még lehet pontot kapni, igaz kevesebbet.
2015. ápr. 4. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!