Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendo akkor, ha nem...

Mi a teendo akkor, ha nem megsem akarok bizonyos tantargybol erettsegizni, mert nem szukseges a tovabbtanulas szempontjabol?

Figyelt kérdés
Eldontottem,hogy bioszbol nem kivanok erettsegizni,mert a felsooktatasban nem lesz feltetlen szuksegem a targyra. Ilyenkor mit csinaljak? Ne menjek be egyszeruen az irasbelire?

2015. ápr. 4. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Már nem tehetsz semmit. Ha nem mész be az írásbelire, automatikusan megbuktál, és ez benne lesz a bizidben is.
2015. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Mely tárgyakból mész?

Mert kell öt legalább, különben nem jár

érettégi bizi

2015. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Most már menj el bioszból is, legfeljebb nem lesz

jeles, de még mindig jobb, mintha elégtelent kapsz,

ha nem mész el

2015. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen: az a lényeg, hogy 5 tárgyad meglegyen. Ha a biosz a 6., vagy már van érettségi bizonyítványod, akkor egyszerűen nem mész be, egyes nem kerülhet a bizonyítványba, ez magától értetődő. De ha a biosz az 5. tárgyad, akkor vizsgázz le belőle akár egy ketteskére is.
2015. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Igaza van a negyediknek. Ha már a hatodik tárgyad lenne, hagyd nyugodtan, nem kerül be a bizidbe, csak egy papírt kapsz róla, hogy nem teljesítetted. Én pontosan ezt csináltam 5 éve, úgyhogy elég biztos forrásnak érzem magam :) Ha viszont az ötödik, akkor muszáj megcsinálnod, különben nem kapsz érettségi bizonyítványt.
2015. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,a biosz lenne a hatodik,kemiabol fogok emeltezni,igy meg is van az ot targyam,koszi a valaszokat
2015. ápr. 5. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!