Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ-s Fogtechnikusi Képzés?...

OKJ-s Fogtechnikusi Képzés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tervbe van véve hogy elkezdeném az OKJ-s Fogtechnikusi Képzést. Találtam is egy aránylag jó sulit. Hallottam hogy egyre többen vannak akik fogtechnikusnak tanul és ezáltal nagyon nehéz az elhelyezkedés. Nagyon sok ismerősöm mondta hogy talán jobb lenne ha valami más képzést választanék. Nagy dilemmába vagyok és ódzkodok tőle hogy tényleg így van. Nektek mi a véleményetek? Tényleg annyira nehéz lenne az elhelyezkedés, vagy csak "szemfülesnek" kell lenni?

2015. ápr. 8. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Idehaza vannak bőven,de külföldön,ha jó vagy...ráadásul (NEM VICC!)nem csak humán ügyfelek vannak ám. Pl.: [link]
2015. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban nehéz, de piacképtelenebb szakokkal is helyezkedtek már el ismerőseim. Még diplomás pozícióba is. De ők tényleg nagyon belevalók, életképesek. Magát a képzést kettészedték, így 2 év gyakorló után, fél év rátanulással lehetsz fogtechnikus. Odajáró ismerősöm szerint nem könnyű a szak, kézügyesség is kell hozzá. Én a helyedben lehet, hogy inkább a fogászati asszisztenssel kezdeném, olyan állásokat azért látok. Munka mellett pedig jöhetne a fogtechnikus, talán még a dentálhigiénikus is. Ezekkel biztos nem maradnál állás nélkül, ha máshol nem hát külföldön felvennének. Tudom, hogy nem lesz olcsó a képzés és nem pár hónapig tart, de szerintem egy eü alkalmazottnak illik addig képeznie magát, amíg csak tudja.
2015. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jók az infók. Köszönöm szépen a válaszotokat, sokat segítettetek! :)
2015. ápr. 8. 11:50
 4/5 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=zYZK9vzyu6Q

Hát nem tűnik egyszerű hivatásnak, és mondjuk aképzésinfóban is emelt szintűnek írják de mondjuk csak 3-400 óra

2015. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2. hozzá szoló , Te a valamilyen felsőoktatási iskolarendszerű képzésről beszélsz?

Mert van olyan okj képzés ami 3-400 óra mindössze.

Az akkor csak pénzbeszedésre jó?

2015. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!