Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Be lehet fejezni egy...

SOS! Be lehet fejezni egy szakdolgozatot 2 nap alatt ha még 20. 000 karakter kell illetve diagramok is? Kinek mennyi idő alatt sikerült megcsinálni?

Figyelt kérdés
Tegnap úgy mentem be a konzulensemhez a szakdogámmal, hogy már csak a diagramok kellenek. Viszont ő most látta először és vagy 20.000 karaktert kihúzott belőle. Azt javasolta kérjek haladékot. Szerintetek van esély arra, hogy 2 nap alatt végezzek vele? Nagyon ideges vagyok miatta. :(

2015. ápr. 9. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Huh, én is kicsit hasonló helyzetben vagyok. :) Nekem holnap derül ki, hogy kapok-e haladékot.

Nem kérdés, hogy sikerülhet-e! Meg kell csinálni és kész! Így állj hozzá! :)

Lényeg, hogy meglegyen, amennyinek lennie kell, témádról szóljon, és kerek legyen. Most benne vagy a témában, menni fog! Sok sikert! :)

2015. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindent lehet, csak akarni kell.

Rajtad áll, hogy meg lehet e, ha mindent beleadsz akkor meg.

2015. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"schmittpalizz"
2015. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!