Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megfelelő tudással rendelkezem-e?

Megfelelő tudással rendelkezem-e?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Jövőre érettségizem. A középfokú német nyelvvizsgát szeretném még nyáron letenni. A pedagógiát szeretnék ezután tanulni Szegeden. A kérdésem az lenne, hogy ennyi tudással (közel a nyelvvizsgához) vállalhatok-e nyárra magántanári feladatot kisiskolás, kezdő német nyelvet tanuló diákoknak?

Ez ugye jól jönne, mert nem sok, de valamennyi alapot még is csak adna a leendő tanári munkámnak.

A kérdés, hogy jó ötletnek tartjátok-e, hogy ennyi tudással szeretném az alapokat oktatni?


(Tényleg vegyétek komolyan a kérdést kérlek, jelenleg olyan helyzetben vagyok, hogy minden forint számít!!)



2015. ápr. 9. 19:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Természetesen úgy gondolom, hogy az alapokat megtanulják az iskolában, aki valamit nem ért, az forduljon hozzám. (Amennyiben jó ötletnek tartjátok)
2015. ápr. 9. 19:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Angolt és matekot tanítok amatőr szinten (jelenleg össz 1 embernek..), ingyen, hisz nincsen végzettségem, illetve nem vállalok garanciát azért, hogy mindent sikeresen/maradéktalanul meg tudok tanítani neki. Szerintem így is hasznos, és ugyan számítana az a pár forint, szerintem egyenlőre nem az a lényeg.:)
2015. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként én is tanárnak készülök, idén érettségizem. Célirány a matek+angol :D
2015. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!