Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitelt postán keresztül...

Diákhitelt postán keresztül hogyan kell leadni?

Figyelt kérdés

Diákhitel honlapján ezt írják:

"A szükséges adatlapokat a Diákhitel honlapjának online hitelügyintézési felületén a Diákhitel Direkten keresztül lehet kitölteni, melyeket a nagyobb postahivatalokban [...] kell leadni."


Na de mégis hogy? Elkezdtem neten kitölteni a dolgokat (de még nem adtam le, csak megnéztem miket kell kitölteni), és nem tudom, hogy a végén kilehet nyomtatni, vagy neten keresztül megy az egész? De akkor mégis mit kell leadni postán?


Meg nem értem, hogy postán mégis hogy? Mert nem azt írják, hogy levélben fel kell adni, meg nem is lehet minden postán leadni, csak pár helyen, de pont van egy közel hozzám.



2015. ápr. 10. 10:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!