Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kecskeméten keresek autósiskol...

Kecskeméten keresek autósiskolát, kinek mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés

A Kobelát és a Profi Univerzált néztem eddig.

Lány vagyok, és úgy érzem elég nagy türelem kell hozzám, szeretnék olyan oktatót aki nem üvölti le a hajam.

A jogsit nagyon régóta szeretném letenni, de eléggé tartok az oktatóktól, vagy a bukástól.



2015. ápr. 15. 20:46
 1/2 anonim válasza:
A Profi autósiskolát nem ajánlom, még ha rá is bukkansz, a színvonal és a minőség nem egyezik az árral, az oktatás nem színvonalas és nincsenek megfelelő járműveik sem. A Kobela fényévekkel jobb, azt inkább ajánlom, mert nem csak minőség és színvonal, de rendesebbek az oktatók (ahogy a vizsga napján láttam). Aki engem oktatott a Profiban, az egy agybajos őrült volt. Az első forgalmi órán elvárta, hogy minden tökéletesen menjen, és ilyen csili-csálé hibák miatt (amik megesnek még a gyakorlott vezetőkkel is) ordította le a fejem. Nekem nagyon nem jött be a Profi, nem is ajánlom.
2015. ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a Füredinél vezettem, és vizsgáztam, nem volt olcsó, viszont nagyon nagyon jó volt náluk vezetni, röhögtünk, sztoriztunk, és még vezetni is megtanultam:D ki kell fogni egy rendes oktatót. :))

egyébként én is lány vagyok:)ott jók vannak, a profiról én sem hallottam jókat, a kobela nem rossz

2015. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!