Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogi asszisztensi egyetemi...

Jogi asszisztensi egyetemi képzés?

Figyelt kérdés
Valaki jár erre a szakra? Milyennek találjátok? Aki nem jár, de esetleg valami ismerőse ezt hallgatja vagy Jogi Karon vagytok és tudtok róla ezt azt, leírnátok a szakról a véleményeteket?

2015. ápr. 16. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi értelme, vagy a rendes jogász képzésre menj, vagy másra, de ne a jogi asszisztenre,
2015. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Egyetemi diplomás ügyvédcsicskása leszel,BAROMSÁG!!!!


Ennyi erővel/pénzel legyél ügyvéd vagy sima titkárnő,de ez a szak...egy vicc!

2015. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha legalább lesz állásom vele?
2015. ápr. 16. 14:58
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Egyetemi diplomával titkárnősködsz...de ja,lesz melód és ha csinos vagy a szex is meglesz oldva a főnökkel.
2015. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy szakképzés, még diplomát sem szerzel vele.
2015. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20/F xD ha főnökasszonyról beszélünk akkor jó melónak hangzik.D
2015. ápr. 16. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem se menj ilyenre. legalábbis én nem szeretnék senki asszisztense lenni. hogy aztán jól lenézzen
2015. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tehetséges semmiben, ami pedig érdekel azzal büdös életben nem helyezkednék el, szóval marad ez, hátha lesz munkám. Kezdetnek nem lenne rossz.
2015. ápr. 16. 18:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, én is gondolkodom rajta. Nyelvtudással még tutibb, szerintem ez elég széles körben felhasználható, nem ügyvédi irodákra kell szűkíteni a kört. Aki ilyet tanul, az nyilván okkal tanulja ezt. Én például nem akarok nagy karriert, de azért 3 műszakban szalag mellett dolgozni sem. Egy ilyen végzettség kellő találékonysággal már belépő lehet a köztes helyekre. Nem látom hogy hol itt a gond.
2016. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!