Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen sorrendben csináljam?...

Milyen sorrendben csináljam? Hogy lenne nagyobb esélyem? (érettségi kérdés)

Figyelt kérdés
5 éves középsuliba járok most vagyok harmadikos és másfé éve tanulom a kémiát eéven kezdtem el a bioszt, ugy gondoltam hogy jövöre nem érettségizek egyikböl sem ráfkszek a kémiára és 5, évelején leteszem a középszintű kémiát és évvégén az emeltszintű bioszt. azonan elgondolkozdtam hogy hogy fog sikerülni az emelet bioszt amikor épp hogy befogom fejezni akkor a biológia tanulását mivel 3 éves tantárgy, ezért gondoltam ugy hogy jövöre évvégén letenné a középszintű kémiát 5, évelején az emelt kémiát és akkor maradna a középszintű biosz 5, évvégén,,,, szerintetek melyik lenne jobb ??
2010. febr. 20. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt értelmezni nem tudom... Nem bírnád leírni magyarul, mondatokra tagolva, pont helyett nem vesszőt írva meg ilyenek??
2010. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért menne rosszul az emelt biosz, azért, mert épp akkor fejezed be? Ez hülyeség.
2010. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mért nem érthető amit leirtam?? szerintem érthető és azért gondoltam hogy egyböl emet biosz mert akkor mikor tudok felkészülni? tanulom akkor még az órai anyagot plusz még a plussz dolgokat mert emelt szinthez kellenek más ismeretek is meg akkor még ismétlek is . ezért gondoltam hogy nehéz..
2010. febr. 21. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!