Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulás szülésznőnek felnőttké...

Tanulás szülésznőnek felnőttként. Lehetséges?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok. Valójában nem is a tanulás kérdése érdekel, hanem, hogy utána vajon lenne-e lehetőségem munkát kapni, gyakorlatot szerezni. Hogy fogadna a szakma ennyi idősen, pályakezdőként.

Általában véve mennyire nehéz elhelyezkedni szülésznőként?

Egyéb mindenféle vélemény, tapasztalat érdekel szakmabeliektől a szakmáról. Mennyire látják máshogy most a szakmát mint amikor elkezdték.



2015. ápr. 18. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakmabeli. Mivel itthon még mindig alacsonyak a fizetések az egészségügyben, valószínűleg lesz állásod. Igaz, egyre kevesebb gyerek születik. Ha elképzelhetőnek tartod, hogy külföldre menj dolgozni, szinte biztosan találsz állást mégpedig tisztességes fizetésért.
2015. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon biztosan lesz állásod, aztán lehet sz.rért-húgyért 12 órázni. Az EÜ-ben könnyű elhelyezkedni, de fizetés helyett alamizsna jár. Az meg a kutyát nem érdekli, hogy hány éves vagy.
2015. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kutakodom tovább!
2015. ápr. 27. 10:25
 4/9 anonim ***** válasza:
állásod lenne. csak van már egészségügyi gyakorlatod? Mert pl levelezőre csak akkor metsz ha az egészségügyben dolgozol. Bár azt nem mondtad nappalin vagy levelezőn gondolkodsz. Nem egyszerű, megterhelő, de nagyon szép hivatás. Helyik főiskolában gondolkodsz? Hátha tudok segíteni.
2015. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A sotera jelentkeznek, csak levelezo johet szoba. De sajnos naagyon draga, van mar diplomam, igy tamogatottra nem jelentkezhetek. Meg okj-s apolo kepzes merult fel bennem, anyagilag talan ezt tudom vallalni...
2015. máj. 20. 03:34
 6/9 anonim ***** válasza:
már az eü-ben dolgozol? Mert főiskola levelezőre csak akkor mehetsz.
2015. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem, nem dolgozom eü-ben...

és ha okj végzettséggel elkezdek dolgozni, aztán jelentkezem a főiskolára?

2015. máj. 21. 12:11
 8/9 anonim ***** válasza:
igen azt úgy lehet de most fejből nem tudom hány év munkaviszony kell hozzá, de kettőre emlékszem, de én nappalin tanulok.
2015. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!