Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Campus Autóiskola Debrecenben?

Campus Autóiskola Debrecenben?

Figyelt kérdés
Csinált már valaki náluk jogsit? Mi a véleményetek róla?

2015. ápr. 18. 16:34
 1/3 anonim válasza:

Ha jót akarsz messziről kerülöd ezt az iskolát!Emberszámba nem veszik a tanulót!

Ha tényleg azt akarod, hogy megtanítsanak vezetni, értelmes jófej oktatók, akkor menj az Orbán autósiskolába!Én is ott csináltam a jogsit, minden óra levezetve, oktató érted megy házhoz, végletekig korrektek, nincsenek rejtett költségek, szinte biztos, hogy elsőre átmész.Normálisan megtanítanak vezetni, azt garantálom!A legjobb arc az iskolavezető, Kókai Mihály! Szerintem ő Debrecen legjobb autós oktatója!

2015. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Náluk csinálom és nagyon nem ajánlom. Kevés a tanár elfoglaltak, én egy idős oktatót kaptam, nincs türelme. Parkolnék be még épp elkezdtem és már ordít a fülembe, hogy kevés nem jó/túl sok nem jó és stresszel...
2015. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megfogadom őket, és az Orbán Autósiskolába fogok menni :)
2015. máj. 13. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!