Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt megteheti a kormány?

Ezt megteheti a kormány?

Figyelt kérdés

[link]


Én nagyon meg vagyok ijedve! Szociológiára jelentkeztem és az életemet tennék ezzel tönkre! :(



2015. ápr. 19. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos, ahogy látod igen megtehetik:(
2015. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebből nagy botrány lesz..
2015. ápr. 19. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem fog megszűnni a szociológus képzés, mert szociológusokra mindig szükség lesz. Átszervezések, helyezgetések, politika mindig volt és mindig lesz, de a tudomány az tudomány. Lehet, hogy nem TÁTK-nak fogják hívni, vagy nem is ELTE-nek fogják hívni, de ugyanazok az emberek fogják ugyanazt tanítani (na jó, biztos valami politikai maszlaggal leöntve, de az alap tudomány mindenhol ugyanaz), és utána ugyanannyit ér majd a diplomád és ugyanazt a munkát fogod végezni.

Amúgy én most rákerestem a hírre, de az ellenzéki médián is csak egy-egy rövid hírt találtam róla. Egy blog hápogásától még kár megijedni - majd hamarosan kiderülnek a részletek, és akkor meglátjuk, mi is ez az egész. Sokszor csinálták már azt, hogy belengetik a világvégét, és akkor utána örülünk, hogy csak egy kis megszorítás jön.

2015. ápr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!