Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám átvinni a szüleim...

Hogy tudnám átvinni a szüleim gondolkodásmódját egy másik fajtára?

Figyelt kérdés
A szüleim azt mondják , hogy a tanulás a legfontosabb és azzal csak nyerni lehet az életben mert a diploma meg az alapműveltségre már garancia sem kell az életben, hogy sikeres legyél, ezért jól tanulj és ne merj hazahozni akár egy 4-est. Én mondtam már hogy nem, nem akarok iskolába járni csak jó lenne ha másképp néznének a tanulási módszereimre, de meg sem hallgatnak élnek a"sötét szobában", mert ha tegyük fel az iskola,szülők,egyetem a mankód és azzal jársz ha elköltözöl és egyedül élsz akkor már nem lesz ott a mankód és vagy jársz vagy elesel, egyszerűen.
2015. ápr. 20. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A kérdésed nem értelmezhető, a leírás is zavaros, talán fuss neki még egyszer.
2015. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tehát azt akarod hogy a szüleid azt akarják, hogy a gyerekük ne tanuljon, ne csináljon semmi olyat ami garanciális biztonságot és tudást ad a kis csemetéjüknek?

Hát igen milyen borzalmas szülő az ilyen. Azonnal megkéne nevelni a mai szülőket, hogy minden gyerekből homelesseket "neveljenek"...

nos az én egyik távoli rokonom is ilyesformán gondolkodott... hadd ne mondjam hogy se nője, se munkája, és egy albérletben tengődik egyedül jó esetben ha nem az anyjára van utalva -egyedül. Hiába mondtuk neki az érettségi az a minimum, azt is alig akarta megcsinálni, szerinte nem volt fontos. Nézd pont leszarom énis ki mit tart fontosnak, egy versenyzővel kevesebb az élvonalban. :D Te érted senki nem fog soha aggódni maximum a szüleid... ha valaki, akkor az ellenségeid támogatni fognak ebben a gondolkodásban, mert nekik az az érdekük hogy gyenge légy... Hajrá!

2015. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!