Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen foglalkozás illene...

Milyen foglalkozás illene hozzám, ha mérsékelten mozgalmas életet szeretnék?

Figyelt kérdés

Szellemi - szellemi jellegű munkát szeretnék.

Nem vagyok kreatív, legalábbis magamtól nincsenek jó ötletem és nem jövök rá új dolgokra. Ellenben valami meglevő dolgot szeretek továbbfejleszteni, továbbgondolni.

Szeretem, ha elmondják, akár a számba rágják a feladatomat, de amint megértettem, jól tudom csinálni, ha kicsit változik, nem zavar meg, illetve tovább tudom gondolni.


Nem bírok sokat ülni egyhelyben. Alapvetően elég az, ha legalább óránként felállok valamiért. Viszont ha sokat kell ülnöm, mégis hiányát érzem a mozgásnak, szívesebben lépcsőzöm a mozgólépcső helyett, gyaloglok busz helyett.


Nem bírom a bezártságot se. A modern épületek napfénytől, levegőtől elzárt világa megőrjít - kb ez a jó szó rá. Otthon: déli fekvésű szoba, függönyt mivel nincs ki belásson csak éjjel használok és télen is sokat szellőztetek.


Sokat vagyok a szabadban is, télen a hidegben éppúgy, mint nyáron a hőségben. Esőben is és szélben is.


Reálos beállítottságú vagyok.

Érdekel a technika, de csak alapjaiban, mélységében nem.


Lány vagyok.


2015. ápr. 24. 17:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!