Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Késő már elkezdeni érettségire...

Késő már elkezdeni érettségire tanulni? (nem ismételni)

Figyelt kérdés

Tehát magyarig még van 8 teljes napunk, de arra nem is kell igazán készülni, matekra inkább gyakorolni kell, a töri az, amire már érdemesebb átnézni az előző évi anyagokat.

Én még csak most álltam neki a tanulásnak, a többiek már csak ismételgetnek, és én vagyok lemaradva, vagy vannak itt mások is, akik szintén az utolsó pillanatra hagyták a dolgot?


2015. ápr. 25. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Én hónapok óta tanulok. >.<

8 nap alatt nem fogod megváltani a világot. Matekból nézd át a tavalyi érettségik néhány típusfeladatát, töriből meg kb. már felesleges. Atlaszból kinézed dolgokat.

2015. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még én sem kezdtem el.

Nekem is vannak olyan osztálytársaim, akik már kb. féléve, sőt 1 éve tanulnak, de én nem az a típus vagyok. Emeltezem magyarból, attól az egytől félek, na meg a matektól. A többire nem is fogok tanulni.

Ja, és amúgy nem vagyok rossz tanuló, egyszerűen nem látom értelmét, hogy egy kis érettségiből ekkora ügyet csináljak.


Mondjuk lehet, hogy megszívom majd, de eddig legalább jól éreztem magam. :)


Azért hajrá!

2015. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De mit lehet ezen hónapokig tanulni? :D Most vagy tudsz szövegérteni, vagy nem. :D Meg novellaelemzéshez és verselemzéshez is elég átnézni egy szempontokat tartalmazó táblázatot...

Matekra is csak gyakorolni kell az előző évi érettségiket.

A töri már neccesebb, de annak is csak az esszéjére kell igazán készülni, bár azt is ki lehet logikázni, kb. mi lesz a téma.

2015. ápr. 25. 23:15
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es, ugyanígy vagyok ezzel. :D

Azért remélem utólag elmondhatom, hogy még szerencse, hogy egy hétnél többet nem készültem rá... :)

2015. ápr. 25. 23:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült?
2017. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogy sikerült, pali hogy sikerült? ... És a válaszírót, többé nem látták!
2017. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!