Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha én pszichológusként szeretn...

Ha én pszichológusként szeretnék dolgozni, az egyetlen esélyem az egyetem? Mi van akkor, ha oda nem jutok be?

Figyelt kérdés

Máshol is tanulhatok annak?


Előre is köszönöm,ha valaki ír!


2015. ápr. 25. 18:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Gondolom,persze máshol is,-rosszul tettem fel a kérdést-inkább úgy kérdezem,hogy van-e értelme?
2015. ápr. 25. 18:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Pszichológust egyetemen képeznek, hol máshol? Értelme biztos van, sokféle ágazata van, valahol el lehet helyezkedni.
2015. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Itt asszisztenseket képeznek, tehát a legtöbb szakterületen nem önállóan, hanem pszichológus mellett dolgozhatnál.

2015. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az asszisztens meg max kávét főz, tehát sok sikert!
2015. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. ápr. 25. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:

#4-es, az asszisztens nem csak kávét főz. Vezethet bizonyos terápiás csoportokat, párterápiás tréninget, elvégez vizsgálatokat. Onnan tudom, hogy unokahúgom is dolgozott így, majd levelezőn szerzett, munka mellett, egyetemi végzettséget.


Szóval ha tényleg elkötelezted magad ebbe az irányba, meg lehet próbálni.

2015. ápr. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak felesleges.:)
2015. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!