Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem,...

Segítségre lenne szükségem, most tanulok Physiotherapeut-nak. Könyvek és egyéb tananyagok érdekelnének Magyarul. Hol/Honnan? Melyiket és mit éri meg megvenni, elolvasni és megtanulni?

Figyelt kérdés
Minden Info érdekelne, netán ha valaki néhány dolgot pár szóban el is tudna magyarázni, nagy segítség lenne!

2015. ápr. 28. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze van a GYIK-nak, s milyen nyelven kellene, ha a magyar nyelvvel gondjaid vannak? Google sem a barátod.
2015. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem Magyarországon tanulsz
2015. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!


Bocsi, de akkora tuskó vagy, hogy magadtól hasadsz és olybár tűnik sötét is!

Nem tudom mi kifogásolnivalót találsz a szövegben,de valószínűleg nem is azért vagy itt, hogy másoknak segíts, csak egyszerűen apuék nem ügyeltek kellően a számítógépre!


Kedves 2-es. Köszönöm a válaszod, igen, vagyis nem Magyarországon tanulok. Nyilván, ha azt amit keresek megtaláltam volna az interneten magyar oldalakon is, nem tettem volna fel itt a kérdést?!

Ezért is kerestem volna kollégát, aki magyarul és latinul is érti, hogy miről is lenne szó.

Ha tudsz, szívesen veszem a segítséged!

2015. ápr. 29. 07:22
 4/4 Yolo2 ***** válasza:

Tarsoly Emil - Mészáros Tamás: Funkcionális anatómia gyógytornász hallgatók számára.

Valamint nálunk a Balogh Anikó-féle Mozgás ABC-t nyomják.

2015. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!