Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskolaba vennenek at...

Milyen iskolaba vennenek at ha innen kirugnanak?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok, atlagos tanulmanyi eredmenyekkel. Mondjuk a felevim rossz volt, 3,5 de javitok folyamatosan. Van nehany igazolatlanom, es ma az ofom kiabalt velem, hogy akar most is elkezdhetek iskolat keresni.. nem kerdeztem meg tole, de gondolkodtam azon, h ezert? Mert kb 4-5 igazolatlanom van?(raadasul o csak 1-rol tud, a tobbiert mar eddig is szolt volna.) Nem szarom le a tanulast, nagy celjaim vannak, de utalom az iskolat,ahova jarok,es eddig is el szerettem volna menni, de ha tenyleg kirugnanak, akkor milyen iskolaba lenne eselyem atmenni? Normalisba vagy kozeperos gimibe szeretnek, de felek, hogy nem vennenek at, ha kirugnak. Tankoteles vagyok meg.
2015. ápr. 30. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem rúghatnak ki ennyi igazolatlannal, nyugi.
2015. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fognak kirúgni, és a 3,5 egyáltalán nem olyan rossz 9.-ben félévkor. Ha utálod az iskoládat, keress másikat, simán felvesznek középerősbe.
2015. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!